Tahame tegutseda ja muuta

Koos saavutame rohkem.

Mida me teeme?

Rotary soovib muuta maailma paremaks ja parandada asju, mis muudavad inimeste elu raskemaks. Seepärast toimetame nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, realiseerides projekte oma kogukondades ja koos teiste klubidega ka rahvusvahelisel tasandil, millega soovime mõjutada tänapäeva teravaid väljakutseid. Rotariaanina on teil võimalus tegutseda ja mõjutada. Koos saavutame rohkem. Lisaks saate laia sotsiaalse võrgustiku ja elukestvaid sõpru.

Rotariaanina õpite oma klubis erinevaid rolle ja teie huvidest lähtuvalt võite pürgida nii piirkondlike kui ka rahvusvaheliste ametite poole. Samuti koolitame noori juhtima. Ja igal nädalal on teil võimalus õppida midagi uut: iganädalasetel klubi koosolekutel kuulete erinevate valdkondade ekspertide ettekandeid ja saate vaatenurki väljastpoolt oma valdkonda.

Rotariaanina saate toetada vahetusõpilasi ning noorsoovahetuse kaudu võid saada rahvusvahelisi sõpru ja tuttavaid.

Rotariaanid on käivitanud kohalikke projekte ning koos teiste klubidega ka rahvusvahelisi projekte, mille läbi soovitakse ”teha head” ning avaldada mõju globaalsetele valupunktidele. Rotariaanina on sul võimalus tegutseda ja muuta maailma. Lisaks saad suurepärase sotsiaalse võrgustiku ning eluaegsed sõbrad.

Kõik meie tegemised juhinduvad Rotary eetikakoodeksist, mida rotariaan peab järgima mitte ainult Rotary-tegevuses, vaid ka oma ametis ja eraelus.​