Tegutseme vastutustundlikult

Meie kirg ja visadus loovad kestvaid muutusi.

Tule kaasa

Rotary on rahvusvaheline organisatsioon, mis koosneb sarnaselt mõtlevatest inimestest – inimestest, kes tahavad teha head oma kogukonnas ja kogu maailmas. Rotary klubid on esindatud peaaegu igas riigis.

Soovid liituda liikmeks?

Rotaryga tasub liituda, kui soovid oma kogukonda arendada või luua paremat maailma. Rotary ühendab sarnase mõtlemisega inimesi ja koos tegutsedes suudame rohkem ära teha. Rotarina tutvud oma kogukonna mõjutajatega ning sul avaneb võimalus saada osa rahvusvahelisest tegevusest. Oleme ülemaailmne võrgustik, mis pakub mitmeid eri võimalusi.

Mida saan mina Rotaryle anda?

Oma kogukonna liikmena, oma eriala esindajana, eksperdina ja mõjutajana on sul võimalus asju korda saata ja palju ära teha. Rotary toob kokku sarnased inimesed kõigist kultuuridest ja ametitest. Rotary vajab inimesi, kes soovivad muuta maailma paremaks paigaks.

Seega saad anda oma aega ja teadmisi projektidele ja tegevustele, mis mõjutavad sinu kogukonna ja maailma heaolu.

Erinevaid võimalusi, kuidas olla aktiivne rotariaan, on palju. Võid osaleda oma klubi korraldatud projektis või ise oma projekte luua. Abistamise ja kaasamise vorme on lõputult, saad ise otsustada, mis just sulle kõige paremini sobib. Mõni pühendab oma aega eakatele või koolilastele, lugedes neile ette ajalehti või aidates õppimises. Mõni soovib olla rahaline sponsor.

Rotary võib olla sillaks muu maailmaga sõprus- ja noorsoovahetuse või rahvusvaheliste projektide kaudu. Võid pakkuda kodu vahetusõpilasele või panustada noorte juhtide koolitusse.

Rotary on palju rohkem kui vaid teenimine ja heategevus. Rotary on ka midagi enamat kui lihtsalt võrgustik ja amatialane kvalifiktsioon. Rotary on kõike seda ja palju rohkem veel.